Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skoków (pow. opolski) > Nietrzeźwy kierowca BMW zmiażdżył motocykl

Utworzony przez sep, 21 lipca 2008 r. o 08:26
Kumpel" ty chyba jestes nienormalny! od 0,5 to jest wedlug przepisow upojenie alkoholowe! wiec byl pijany-nie wazne ile wypil! nie powinien wogole jechac po alkoholu! a kto jest winny to ustali mam nadzieje policja! przestancie sie nawzajem obwiniac!! to okropne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mój kuzyn przyjechał do śląsk" Ktoś kto mieszka na Śląsku powinien wiedzieć jak sie pisze..... Ależ agresji w dzisiejszej młodzieży Polskie piekiełko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hahaha..jestescie mega zabawni..wszyscy wiesniacy nagle sie zebrali..i bronia tego Arturka ktory jest najbardziej winny tego wypadku..przypominam ze to on zabil 2 osoby!!ale sory tacy inteligetni ludzie jak wy tego nie zrozumieja....a do wieśmaka ktoremu sie nie podoba moje imie wypowiem sie ktorko..mam zajebiste imie jesli ci sie cos nie podoba to twoj problem..a tAk na marginesie to ty jak masz na imie Kazio Wiesi..moze Franio..bo wkoncu jestes ze wsi..i moj kizyn nie mogl szalec caly dzien na motorze poniewaz caly dzien byl umnie w domu i przyjechal dopiero wieczorem..takze nie wymyslajcie sobie
Słuchaj BURAKU! Wygłaszasz jakieś herezje, pouczasz innych a sam jesteś zwykły, wieśniakiem, chamem od pługa oderwanym! Policja nie wie, biegli niewiedzą, ale takie cymbał jak ty już wie kto jest winny.. Jesteś niebywale żałosny! Jeśli nie stwierdzono jak na razie winowajcy, to zamknij pysk! po pisząc że on zabił tych motocyklistów może być totalną bzdurą i od kogoś za takie oskarżenia jeszcze w łeb dostaniesz! Może byś tak że to motocykliści sami się zabili uderzając w BMW i MAŁO NIE ZABILI KIEROWCY BMW!! Tak też może być! co jest bardziej prawdopodobne! Ale jak na razie nie ma werdyktu więc nie bełkocz tu że Artur kogoś zabił, bo być może nikogo nie zabił, może to on ledwo uszedł z życiem a oni byli potencjalnymi MORDERCAMI!!! Pożyjemy zobaczymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie co wy tu wypisujecie!!!! jechałem chwile po zderzeniu sie motoru z autem, zatrzymałem sie i widziałem i słyszałem jak kierowca BMW wykonywał tel, próbował zbiec z miejsca wypadkuuu... myslałem ze dzowoni na pogotowie a on wykonywał telefon tro kolegi brata czy tam nie wiem kogo...by go zabrac z miejsca wypadku, czuł ze pewnei ma cos z noga nie tak.... bo słyszałem wyraznie jak mowił " jak by sie pytali to cos na schodach mu sie stało koło jakiegos bloku czy cos takiego w noge.
Człowieku!! Niby byłeś a gówno wiesz! Czego to Ty nie zadzwoniłeś po pogotowie, policje itp. ? Na co czekałeś ?? Umiesz wykazywac kto jest winny ale sory,prawda jest taka ze jakbyś miał troche oleju w głowie to odrazu byś dzownił gdzie trzeba! Artur musiał się ratować! A co by było gdyby samochód się zapalił ?? Byłeś z tym na policji ? Zeznawałeś ?? Nie! ? To po ch*** tu się spowiadasz !? To nie my wydamy wyrok!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnój kupił bmw narozrabiał i narobił kłopotu wszystkim.Kiedyś wyjdzie z paki ale do końca życia będzie miał na sumieniu dwóch ludzi. A ja widziałem jak jezdził i się popisywał dwa miesiące temui przewidziałem tę tragedie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gnój kupił bmw narozrabiał i narobił kłopotu wszystkim.Kiedyś wyjdzie z paki ale do końca życia będzie miał na sumieniu dwóch ludzi. A ja widziałem jak jezdził i się popisywał dwa miesiące temui przewidziałem tę tragedie.
do cholery! Czego stawiasz odrazu kreske nad Arturem!? Skad wiesz ze to akurat on wjechal w nich a nie oni w niego!? Ludzie jeszcze nic nie wiadomo a wy już obwiniacie!! Skoro nic nie wiecie a jedynie przypuszczacie to nic tu nie piszcie! Żal czytać! Robicie z siebie bogow a zarazem deb***i! Fakt,Artur był pod wpływem.i Za to poniesie konsekwencje. I narazie tyle wiadomo!!! Proponuje zamknąć temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joju ci co oskarżają Artura to zwykłe buraki z okolic tych deb***i z motoru, policja potwierdza fakty ze licznik zatrzymał sie w motorze na 200km/h to jednak o czymś świadczy, pasażer jechał bez kasku balowali w Kluczkowicach i pili alkohol i auto ktore jechało przed Arturem jechało prawie po rowie zeby uniknac zderzenia z tymi wariatami niestety Artur próbował też uciekać co świadczy o tym że auto pogniecione z drugiej strony jest jemu się nie udało nie powinien siadać po paru piwach a i ci kolesie z motoru tak samo nie powinni. Sami na siebie wydali wyrok... Zgnieli.... Ja ich nie żałuje nawet h** z nimi dojechali sie i bardzo dobrze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ztego co ja sLyszałem to ten wasz Artur mjał joz niedawno jakis wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ztego co ja sLyszałem to ten wasz Artur mjał joz niedawno jakis wypadek
To źle słyszałeś, pożyczył koledze auto i mu rozbił, nie dawno odebrał wyremontowany wóz, a tych dwóch kamikaze załatwili mu furę na amen (razem ze sobą) o mało jego nie zabijając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary rupiec a nie fura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stary rupiec a nie fura!
Sam jesteś stary rupieć!!! To był bardzo porządny, fajny i zadbany samochodzik! Świetnie jeździł, a ci deb***e go mu skasowali! Jescze raz ci mie że rupieć to TY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam to co piszecie to az szkoda sie robi.. ty to po pierwsze jestes analfabetka a po drugie nie bylo Cie tam wiec nie pisz bzdur. Podobno szybko jechali na tym motorze wiec?? zastanow sie co piszesz i jakie sa fakty.. a z doswiadczenia wiem ze rodzina broni swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch..j w du...e tenu burakowi opolskiemu zabil 2 wspanialych kumpli KRYPEK i FUNIEK zawsze pozostaniecie w naszej pamieci LOP LEKKO OSTROZNIE pier***NIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciał bym się tylko dowiedzieć kto to jest ,,Gość" bo zachowuje się jak by był jasnowidzem. naj więcej kłapie mordą a naj mniej wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszyscy jestescie spier***eni Artur jest czysty!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ch..j w du...e tenu burakowi opolskiemu zabil 2 wspanialych kumpli KRYPEK i FUNIEK zawsze pozostaniecie w naszej pamieci LOP LEKKO OSTROZNIE pier***NIECI
Sam jesteś burakiem za kogo ty się uważasz co?? gluty masz pod nosem a sie rzucasz jak gówno w koleinach!!! żałosny jesteś palancie!! a poje***y jak lato z radiem!! wiesz co wcale nie żałuje tych twoich koleżków bardzo dobrze im tak że się zabili nie żałuje ani trochę widocznie im sie należało skoro sie tak stało!! kretynie pier***nięty nie wiesz nic a pier***isz takie głupoty że głowa mała jakbyś był na miejscu i wszystko widział weź daruj sobie popaprańcu!! On nikogo nie zabił jak to wychodzi na to że sami się tak załatwili po co jechali po drugim pasie ?? chcieli zaszpanować, kupil motorek to musiał sie pochwalić, przy czym zabił jeszcze siebie i swojego kolege którego wział a 3 osoba leży w szpitalu. To on mimo że nie żyje ma na sumieniu kolege który przez niego zginął. I jeszcze bez kasków i z piwem w ręku pogratulować inteligencji!! h** im w d*** dobrze ze się zabili wcale ich nie żałować nic a nic!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wymyślaj jakis bajek że prowadził z piwem w ręku.Jesteś żałosny tak gadasz op jakbyś był na miejscu zdazenia a tak naprawde to nie wiesz jak było ..ten Arturek może teraz wymyślac sobie jakies bajeczki.Tylko zeby wyjść z tego cało..i co wasz taki mega zajebisty Arturek tylko patrzył na siebie jak on z tego wyjdzie a zeby pomóc tym chłopaką to nie..a tak naprawde należy mu sie wiele lat wiezienia.Każdy z was wymyśla bajke na temat tego traficznego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
op ty pewnie zazdrościsz bo pewnie ciebie nie stać na taki motorek .Weż sie lepiej schow..bo sie ośmieszasz.Nagle tyle osob twierdzi ze byli świadkami tego wydarzenia a tak naprawde gówno wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie maaaa co chlopaka obwiniac o czyjas smierc. powinien jdynie odsiedziec swoja za jade pod wpływem alkocholu zeby juz mu raz na całe zycie sie odechciłao siadac za kółko po procentach i tylko tyle nie ma co go sadzic. on jest tak samo winny jak i taci dwaj co nie zyjaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"op" zastanów się co piszesz, wytykasz innym osądy a sam je wysuwasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...